Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie
“Piękno na to jest, by zachwycało do pracy - praca, by się zmartwychwstało.” Cyprian Kamil Norwid
 Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Piłce Ręcznej

Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Piłce Ręcznej

Na przełomie marca i kwietnia w hali Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wołomińskiego w Piłce Ręcznej dla szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii dziewcząt zwycięstwo odniosły dzielnie walczące uczennice Zespołu Szkół z Tłuszcz pokonując w finale Zespół Szkół Ekonomicznych w Wołominie 12-8. O trzecie miejsce zagrały licealistki z Radzymina pokonując III LO Wołomin 11-1. Piąte miejsce przypadło zawodniczkom z Zespołu Szkół Terenów Zieleni z Radzymina.

W kategorii chłopców po raz drugi z rzędu Mistrzostwo Powiatu Zdobyli licealiści z Norwida w Radzyminie pokonując w dobrym stylu uczniów z Zespołu Szkół z Tłuszcza 16-8. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Radzymina był Marcin Jatczak zdobywając w tym meczu 6 bramek. O trzecie miejsce zagrali licealiści III LO z I LO Wołomin. Po zaciętym meczu zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnich minutach gry licealiści III LO wygrywając 12-10.


Tabela końcowa w kategorii chłopców:

1. LO Radzymin

2. ZS Tłuszcz

3. III LO Wołomin

4. I LO Wołomin

5. ZDZ Radzymin

6. ZSE Wołomin

7. ZS Terenów Zieleni Radzymin


Gratulacje dla uczniów z Norwida oraz nauczycieli, którzy przygotowywali młodzież do zawodów.


Na zdjęciu nr 1 od lewej stoją:

Nauczyciel WF Tadeusz Jędrasik, Michał Such, Jakub Mordasewicz, Marcin Jatczak, Marcin Pszczółkowski, Paweł Kajma, Szymon Wasiak, Krzysztof Giera, Mateusz Przybysz, Kacper Łoboda, Sebastian Giera, Nauczyciel WF Michał Ziółkowski.

Klęczą:

Konrad Turkiewicz, Paweł Szewczyk ,Damian Suchocki