Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie
“Piękno na to jest, by zachwycało do pracy - praca, by się zmartwychwstało.” Cyprian Kamil Norwid
 Zawody w piłce nożnej dziewcząt

Zawody w piłce nożnej dziewcząt

15. 09. 2016 na boisku „ORLIK” rozegrany został turniej piłki nożnej dziewcząt gminnych szkół gimnazjalnych o puchar Burmistrza miasta i gminy Radzymin.

W turnieju wystartowały 4 drużyny, reprezentujące Gimnazjum nr. 1 w Radzyminie, Gimnazjum nr. 2 w Radzyminie, Gimnazjum w Załubicach oraz Gimnazjum dwujęzyczne przy ZSO. Dla naszej młodej drużyny był to drugi występ w historii gminnych zawodów szkół gimnazjalnych.

Dziewczęta spisały się świetnie. W starciu ze „sportową” Dwójką utrzymały wynik bezbramkowy, mecz z drużyną z Załubic zakończyły wynikiem 1 : 0 (SuperSandra Borkowska), w meczu z „Jedynką” zwyciężyły „rzutem na taśmę” 2 : 1 (SuperNatalia Myśliwiec). Dziewczęta zajęły II miejsce, dostarczając kibicom wspaniałych wrażeń. W ataku wyróżniały się Sandra Borkowska, Gabrysia Sobczak, Oliwia Kowalczyk, skutecznością zaskoczyła Natalia Myśliwiec, w pomocy i obronie dzielnie spisały się Ola Piluch i wszędobylska Agatka Słoniewska. Dziewczyny na SREBRNY MEDAL!!!! Wsparcie kibiców było niesamowite, szczególnie to w wydaniu licealistów.


LISTA UCZESTNICZEK

KL. III

1. BORKOWSKA SANDRA

2. SZKODA KAROLINA

3. SŁOWIK KLAUDIA

4. MYŚLIWIEC NATALIA

5. PACHULSKA OLIWIA

6. JASTRZĘBSKA KLAUDIA


KL. II

1. SOBCZAK GABRIELA

2. SŁONIEWSKA AGATA

3. PERSONA MARIA

4. WILCZYŃSKA ALEKSANDRA

5. WOJCIESZKIEWICZ KAROLINA

6. SZYPULSKA JULIA

7. KRÓLIK WIKTORIA

8. KOWALCZYK OLIWIA

9. PILUCH OLA


OPIEKUN - EWA CAŁKA