Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie
“Piękno na to jest, by zachwycało do pracy - praca, by się zmartwychwstało.” Cyprian Kamil Norwid
 NORWIDOWCY DZIECIOM - 17 Finał Akcji Charytatywnej

NORWIDOWCY DZIECIOM - 17 Finał Akcji Charytatywnej

DZIECIAKI w NORWIDZIE

24 stycznia o godzinie 17.00 odbył się 17 finał akcji charytatywnej skierowanej do dzieci z radzymińskich szkół podstawowych. Młodzież liceum pod kierunkiem pani Marii Różyckiej przygotowała wiele atrakcji dla najmłodszych.

CALINECZKA

Zespół teatralny pod kierunkiem pani Marii Różyckiej wystawił spektakl słowno-muzyczny „Calineczka”. W tytułową rolę wcieliła się Karolina Górczak, uczennica klasy Ic liceum. Na scenie zobaczyliśmy korowód barwnych postaci, w które wcielili się uczniowie klasy Ic liceum, wspierani przez Huberta Kowalskiego (IIIa).

ATRAKCJE

Po słodkim poczęstunku dzieci wzięły udział w loterii. Nie zabrakło też konkursów, gier i zagadek. Mamy nadzieję, że dzieciakom spodobało się w Norwidzie i za rok odwiedzą nas ponownie.

Obsada spektaklu i autorzy scenografii

Muajad Al Mardiny, Klaudia Banasiak, Jacek Borkowski, Michał Cieciera, Alicja Czyż, Karolina Górczak, Damian Kaszuba, Hubert Kowalski, Magdalena Konopka, Paulina Połaska, Jakub Rowicki, Justyna Stępniak, Kinga Walętrzak, Agnieszka Więch, Wiktoria Kosewska, Oliwia Kowalska, Kamil Niewiadomski, Dominika Adamiak, Klaudia Ślesińska.

Oprawa muzyczna:

Jakub Janus