Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie
“Piękno na to jest, by zachwycało do pracy - praca, by się zmartwychwstało.” Cyprian Kamil Norwid
 Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r.

W tym roku szkolnym uroczystość zakończenia nauki została podzielona na trzy grupy. O godz. 9:00 dla klas: IA, IB, IC, ID, o godz. 10:30 dla klas: IIA, IIB, IIC, IID, o godz. 12:00 dla klas: IIE, IIF, IIG, IIH, IIi.

Na początku każdej z uroczystości został wprowadzony Sztandar Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie. Podczas uroczystości obecne były pani Aldona Torenc, Dyrektor Szkoły i pani Wicedyrektor Anna Romaszko, a także wychowawcy, nauczyciele i pracownicy Szkoły. Podczas zakończenia roku szkolnego 2020/2021 gościliśmy pana Adama Lubiaka, Starostę Powiatu Wołomińskiego, pana Piotra Borczyńskiego, Wicestarostę Powiatu Wołomińskiego, pana Roberta Szydlika, Przewodniczącego Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki, panią Hannę Skrzypczak, Naczelnik Edukacji Starostwa Wołomińskiego, Księdza proboszcza Krzysztofa Ziółkowskiego.

Pani Dyrektor Aldona Torenc dokonała podsumowania kończącego się roku szkolnego: „Ze względu na sytuację wynikającą z epidemii koronawirusa przeżywaliśmy czas razem, ale oddzielnie, uczyliśmy się wspólnie, ale samodzielnie. To czas doświadczeń przed dwumiesięcznymi wakacjami.”

Pan Starosta Adam Lubiak: „Za nami trudny czas wynikający z epidemii koronawirusa. W sposób wzorowy poradziliście sobie z trudnym czasem pandemii. Droga młodzieży jesteśmy z Was dumni, że razem sobie poradziliśmy”.

Następnie pani Dyrektor oraz wychowawcy wręczyli świadectwa z wyróżnieniem i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce. Dyplomy otrzymali także uczniowie, którzy brali udział w konkursach przedmiotowych oraz angażowali się w działalność pozalekcyjną.

Na zakończenie pani Dyrektor powiedziała najważniejsze w tym dniu słowa: „Rok szkolny 2020/2021 uważam za zakończony!”


Jolanta Sitek

fot. Karzyna Kaliszuk, Julia Dybka, klasa IIB