Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie
“Piękno na to jest, by zachwycało do pracy - praca, by się zmartwychwstało.” Cyprian Kamil Norwid
 Apel – wrzesień

Apel – wrzesień

30 września 2019 r.

Pani Aldona Torenc, Dyrektor Szkoły powitała wszystkich na pierwszym z comiesięcznych apeli organizacyjno-podsumowujących w naszym liceum. Pani dyrektor wyjaśniła, że taka forma spotkań ma służyć upowszechnianiu informacji o wydarzeniach w szkole, przekazywaniu komunikatów, wręczaniu wyróżnień i nagród, a także, jeśli zajdzie taka potrzeba, dyscyplinowaniu uczniów. Pani dyrektor przypomniała, że najważniejszym dokumentem regulującym pracę szkoły jest Statut.

Pani Bogumiła Grądziel, pedagog powiedziała o wsparciu, którego może udzielić uczniom przy rozwiązywaniu problemów oraz przypomniała uczniom zasady zachowania w szkole.

Pan Tadeusz Jędrasik, nauczyciel wychowania fizycznego przekazał informację o sukcesach sportowych uczniów. Dziewczęta: Julia Olszewska, Karina Sybilska z klasy IIID i Daria Banasiak z klasy IID zajęły II miejsce w ringo. I miejsce w tej samej kategorii zdobyli chłopcy: Patryk Czajka, Dariusz Giera, Paweł Żmuda, Dominik Zulczyk z klasy IIID. Sześćdziesięciu naszych uczniów wzięło udział i zajęło dwa I miejsca w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Powiecie Wołomińskim.

Jakub Matusiak z klasy IIIA i Emilia Skibowska z klasy IIIC, Samorząd Uczniowski, opowiedzieli o tradycjach i zasadach w szkole. Przedstawili także plan pracy samorządu w najbliższych miesiącach.