Zapraszamy do udziału w Dyktandzie o Pióro Dyrektora!
Lubisz język polski? Chcesz sprawdzić swoją znajomość ortografii i interpunkcji? A może po prostu lubisz podejmować nowe wyzwania?
Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Dyktandzie o Pióro Dyrektora, które odbędzie się 23 czerwca podczas 4. lekcji.
Na uczestników czeka tekst pełen językowych zagadek. O tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii powalczą wszyscy, którzy zdecydują się zmierzyć z ortograficznymi pułapkami.
Na laureatów czeka atrakcyjna nagroda ufundowana przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!