Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie

Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida
w Radzyminie

„Piękno na to jest, by zachwycało do pracy – praca, by się zmartwychwstało.”
C. K. Norwid

Akredytacja do programu Erasmus+

Z ogromną radością informujemy, że nasza Akredytacja do programu Erasmus+ została zaakceptowana!

To ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły i potwierdzenie wysokiej jakości naszej pracy edukacyjnej.

Dzięki temu będziemy mogli uczestniczyć w programie szkoleń dla nauczycieli oraz wyjazdów dla uczniów na lata 2024-2027. To niezwykła szansa dla naszej społeczności szkolnej na rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń i poszerzanie horyzontów.

Nasz wniosek został wysoko oceniony, zajmując 4. miejsce na ponad 500 projektów z całej Polski! To dowód na to, że nasze starania i zaangażowanie zostały docenione, a nasza szkoła wyróżnia się na tle innych.

Już w tym roku planujemy pierwsze działania w ramach programu Erasmus+. W 2024 roku kilkunastoosobowa grupa naszych uczniów wyruszy do średniej szkoły w Słowacji, aby rozwijać swoje umiejętności językowe i kulturowe. Równocześnie 10 naszych nauczycieli będzie uczestniczyć w kursach i szkoleniach zawodowych, aby jeszcze lepiej przygotować się do pracy z uczniami.

Naszym głównym celem jest  budowanie świadomości ekologicznej i partycypacji obywatelskiej. Chcemy, aby nasi uczniowie byli nie tylko świetnie przygotowani do życia zawodowego, ale wyrośli na  świadomych i zaangażowanych obywateli.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za ich ciężką pracę i wsparcie!