Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie

Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida
w Radzyminie

„Piękno na to jest, by zachwycało do pracy – praca, by się zmartwychwstało.”
C. K. Norwid

Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Organizator: Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie.
Data: 26.03.2024 rok.
Miejsce: Hala Sportowa CKU ul. Jana Matejki 9 w Wyszkowie.

W dniu 26 marca 2024 roku odbył się ekscytujący Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt, zorganizowany przez renomowaną instytucję edukacyjną Zespół Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie. W tej sportowej rywalizacji udział wzięły cztery zespoły (trzy z Wyszkowa oraz jeden z Radzymina), z których każdy reprezentował wysoki poziom umiejętności oraz determinację w walce o zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że nie tylko aspekt sportowy był istotny podczas tego turnieju – wydarzenie to miało także wymiar integracyjny i edukacyjny, promując zdrowy tryb życia oraz postawę fair play.
Dla naszych zawodniczek największym osiągnięciem tego dnia było zajęcie drugiego miejsca w tym turnieju. To wyjątkowe osiągnięcie nie tylko podkreśla wysoki poziom sportowy reprezentantek naszej szkoły, lecz także świadczy o ich zaangażowaniu, umiejętnościach i doskonałej współpracy w zespole.
Udział w tym sportowym wydarzeniu był możliwy dzięki zaangażowaniu opiekuna naszego zespołu p. Marka Szulca, który swoją pasją i profesjonalizmem przyczynił się do sukcesu naszej drużyny. Dodatkowo, atmosfera współzawodnictwa i wsparcia, jaka panowała na hali sportowej, była dowodem na to, jak sport może jednoczyć ludzi i inspirować do osiągania coraz to lepszych wyników.
Wielkanocny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt nie tylko dostarczył mnóstwo emocji i rozrywki, ale również stanowił doskonałą okazję do promocji wartości sportowych. To wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci naszych dziewcząt, inspirując je do kontynuowania uprawiania sportu i doskonalenia swoich umiejętności siatkarskich.