Od 2019 r. szkoła funkcjonuje jako
Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida.
W 2017 roku szkoła powiększyła się o wiele nowoczesnych sal lekcyjnych, dwie sale gimnastyczne, pomieszczenia administracyjne i dużą szatnię. Młodzież może obecnie korzystać z komfortowych warunków nauki zarówno w klimatycznej części zabytkowej, jak i w części niedawno wybudowanej.
W 2014 roku powstał Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Radzyminie. W jego skład wchodziło Gimnazjum
z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida.
W 1991 roku zmieniono profil kształcenia z pedagogicznego na ogólnokształcący.
Ważnym dniem był 17 listopada 1984 roku, kiedy to szkole nadano imię Cypriana Kamila Norwida.
Zaś w 1973 roku nazwę zmieniono na Studium Wychowania Przedszkolnego
W 1964 roku zmieniano nazwę szkoły na Liceum Pedagogiczne dla Wychowawczyń Przedszkoli
W 1945 roku, zgodnie z decyzją władz lokalnych reaktywowano Seminarium, które jako placówka koedukacyjna otrzymało nazwę Liceum Pedagogiczne.
W latach powojennych szkoła stała się jedną z pierwszych ośrodków krzewienia na Mazowszu kultury polskiej.
Działalność ta została brutalnie przerwana przez wybuch II wojny światowej. Władze okupacyjne zajęły budynek i rozpoczęły prześladowanie młodzieży, która aktywnie walczyła w szeregach Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich. Pod koniec 1944 roku, budynek został zajęty przez wojska radzieckie, a w konsekwencji zdewastowany.
W latach 30 XX wieku jako Państwowe Seminarium dla Ochroniarek i Państwowe Seminarium dla Wychowawczyń Przedszkoli, kontynuowała polskie tradycje narodowe, kształcąc przyszłe pokolenia pedagogów i nauczycieli.
Gmach szkoły został oddany do użytku w 1845 r. i stał się siedzibą Seminarium dla Nauczycieli Szkół Elementarnych. Pierwsi absolwenci brali aktywny udział w Powstaniu Styczniowym. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, szkoła została przemianowana na Państwowe Seminarium Nauczycielskie Żeńskie.