Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie

im. Cypriana Kamila Norwida
w Radzyminie

„Piękno na to jest, by zachwycało do pracy – praca, by się zmartwychwstało.”
C. K. Norwid

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Rok szkolny 2023/2024

Z dumą ogłaszamy osiągnięcia naszych uczniów w pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego! W pierwszej części roku nasi utalentowani uczniowie brali udział w 28 różnorodnych konkursach, zawodach oraz olimpiadach, aż w 20 z nich odnieśli spektakularne sukcesy, zdobywając miejsce na podium lub prestiżowe wyróżnienia. Szczegółowe dane o udziale można znaleźć tutaj, a lista osób, które zostały nagrodzone, jest udostępniona w tym miejscu.

Stypendia

Nie zapominamy również o nagrodach i wyróżnieniach w postaci stypendiów. Za wybitne osiągnięcia w nauce uczeń z klasy 3a Krzysztof Pękala został uhonorowany Stypendium Prezesa Rady Ministrów, a dzięki ciężkiej pracy aż 125 uczniów zasłużyło na Stypendia Starosty Wołomińskiego „Talent”. Lista uczniów nagrodzonych tymi prestiżowymi wyróżnieniami dostępna jest tutaj.

Niech te sukcesy będą motywacją do dalszych osiągnięć!

Rok szkolny 2022/2023

W pierwszym półroczu nasi uczniowie brali udział w różnego rodzaju konkursach, zawodach czy olimpiadach. Szczegółowe dane można pobrać tutaj.
W 16 z nich odnieśli sukcesy, zdobywając miejsce na podium lub wyróżnienie. Lista osób jest udostępniona tutaj.

W drugim półroczu nasi uczniowie wzięli udział w 37 różnego rodzaju konkursach, zawodach czy olimpiadach. Szczegółowe dane można pobrać tutaj.
W 28 z nich odnieśli sukcesy, zdobywając miejsce na podium lub wyróżnienie. Lista laureatów jest udostępniona tutaj.

Stypendia

Za wybitne wyniki w nauce 1 uczeń otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów, a dzięki wytrwałej pracy 58 uczniów zdobyło Stypendia Starosty Wołomińskiego „Talent”. Lista uczniów do pobrania tutaj.

Rok szkolny 2021/2022

W pierwszym półroczu nasi uczniowie wzięli udział w 23 różnego rodzaju konkursach, zawodach czy olimpiadach. Szczegółowe dane można pobrać tutaj.

W drugim półroczu nasi uczniowie wzięli udział w 33 różnego rodzaju konkursach, zawodach czy olimpiadach. Szczegółowe dane można pobrać tutaj.
W 24 z nich odnieśli sukcesy, zdobywając miejsce na podium lub wyróżnienie. Lista osób jest udostępniona tutaj.

Stypendia

Dzięki wytrwałej pracy 45 uczniów zdobyło Stypendia Starosty Wołomińskiego „Talent”.

Za wybitne wyniki w nauce 2 uczniów otrzymało Stypendium Prezesa Rady Ministrów.